Sunulan Hizmetler

Home Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Carrier Ekspress Hizmet Politikası

Genel olarak iş ahlakımız hizmetlerimiz de kaliteyi ve müşteri odaklı hizmet vermektir. Bu çerçevede müşterilerimizin isteklerine göre hizmet işleyiş biçimlerini çeşitlendirip en doğru ve eksiksiz olarak sunarak çözüm ortaklığını bir adım öteye taşımaya çalışıyoruz.

E-Ticaret Kurye

Carrier Ekspres olarak, sahip olduğumuz uzmanlık, deneyim, ileri teknoloji ve alanında tecrübeli ekiplerimiz ile iş ortaklarımıza ihtiyaç duydukları şekilde çözüm üretmenin ötesinde; hedefe odaklı projelendirme ve değerlendirme yaparak yenilikçi ve sürdürülebilir bir hizmet modeli sunuyoruz.
Özellikle son zamanlarda E-Ticaret ortamında birçok firmaya hizmet veren ve danışmanlık yapan Carrier Ekspres müşterilerinin işlem hacmini arttırmanın yöntemlerini kendilerine sunuyor.
Popüler olan E-Ticaretin yanı sıra online dünyaya girmek isteyen Marka ve firmalar için aynı gün teslimat çözümleri üretiyoruz.

E-Ticaret Sistemlerine Tam Entegrasyon

Bizi Arayın 0850 259 94 34

Normal Kurye

İster çok ofisli bir kurumsal ortamda çalışıyor olun, ister tek bir hukuk bürosu veya doktorun ofisi olun, işinizin devam etmesine yardımcı olmak için Aynı Gün Kurye Hizmeti kullanabilir ve güvenebilirsiniz. Günlük Kurye Hizmeti, işimizin kalbidir. Bu hizmet, İstanbul’da düzenli ve tutarlı teslimat gerektiren şirketler veya bireyler için idealdir.
Normal Kurye Hizmeti, İstanbul'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semte göre 120 - 180 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Express Kurye

İstanbul’un herhangi bir yerine gerçekten hızlı bir kurye teslimat hizmeti için 'Ekspres Kurye' hizmetini seçin.
Express Kurye Hizmeti İstanbul'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semtlere göre 60 - 90 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Vip Kurye

Gerçekten hızlı bir teslimat çözümü arıyorsanız, çok acil gönderinizi mümkün olan en kısa sürede hızlı bir şekilde teslimini sağlıyoruz. Kritik teslimatların önemli belgelerin ve küçük paketlerin tesliminde uzmanlaşmış kadromuzla her zaman hizmetinize hazırız.
VİP Kurye Hizmeti, İstanbul'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 30 - 60 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda hizmeti vermektedir.

Arabalı Kurye

Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı ebatlarda ki gönderileriniz veya toplu dağıtım hizmetlerinde kullanılmak üzere araç ve personeli ile kurye hizmeti verilmektedir.

Online İşlemler ile Gönderilerinizi Kendiniz Oluşturun. Takip Edin. Planlayın.

Detaylı Bilgi info@carrierekspres.com

Bizi Arayın
× WhatsApp Destek