Hakkımızda

Carrier Ekspres Kimdir ?
Carrier Ekspres 1994 yılından bu yana sektörde tecrübe edinmiş yönetici kadrosuyla İstanbul un tüm bölgelerine uygun fiyatlarda kurye hizmeti veren ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutan bir firmadır.

Carrier Ekspres merkezinde veya ulaşım açısından kilit teşkil eden trafik ve iş merkezi noktalarında her an müdahale edecek şekilde kurye elemanları bekletilmekte olup, gerektiğinde devreye sokulmaktadır.

Böylece araç teknik arızalarındaki hizmet aksamaları zaman açısından minimuma indirilmekte ve Carrier Ekspres elemanı ihtiyacı her an
karşılanabilmektedir.

Müşterilerimize Bağlılık
Carrier Ekspres, müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılama konusunda ciddi olan, İstanbul merkezli, güvenilir profesyonel bir kadroya sahiptir.

Verimli bir kurye çözümünü yerine getirmek için müşterilerimizle düzenli olarak açık diyaloglar kurarız.

Dürüst iletişim stratejileri ile ilk elden deneyimimiz ve problem çözme tekniklerimiz, maliyet tasarrufu ve nakliye yükümlülükleri hakkında sorumlu önerilerde bulunmamızı sağlar.

Uzun vadeli iş ilişkileri ve hizmetimizin kalitesini ve tutarlılığını sağlayarak motive oluyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz mevcut en iyi kurye hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla, Carrier Ekspres Kurye Şirketi aşağıdakilere söz verir:

• Müşterilerin tüm gönderi sorumluluklarını alarak çalışmak.
• Teslimat sorunlarında problem çözme.
• Müşterinin yararına hızlı ve verimli davranma.
• Yenilikçi ve uygun maliyetli teslimat çözümleri için fırsatları sunmak.
• Teslimat sürecini etkileyebilecek unsurları araştırmak ve derhal tavsiyede bulunmak.

Fark
E-ticaret firmalarıyla entegrasyon sağlayarak kayıt girme ve teslim bilgilerini dijital olarak sistem üzerinden sağlayabiliyorsunuz.
Çiçek Sepeti bayi iseniz, entegrasyon hizmetimiz sayesinde,teslimatlarınız çiçek sepeti paneli üzerinden otomatik olarak düşümleri yapılmaktadır.

Carrier Ekspres Kurye Şirketi tamamen dürüst, güvenilir ve güvenlidir - ister tek bir belge isterse yüksek teknoloji ürünü bir ekipman gönderin, aldığınız hizmetleri garanti etmek için esnek kapasite ve altyapı ile her büyüklükteki modern işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamayı taahhüt ediyoruz.

Carrier Ekspres Kurye Şirketi
Profesyonel
Güvenilir
Anlayışlı
Dürüst
Esnek
Uygun maliyetli
Bununla birlikte, acil, iş için kritik öneme sahip veya teslimat ve toplama gereksinimleriniz için hassas – ve karmaşık, zorlu ve sıra dışı çözümler – Carrier Ekspres, işinize gerçekten değer katabilecek güvenilir bir tedarikçidir.